До уваги громадських формувань!

   05 квітня 2017 року набули зміни до Постанови Кабінету Міністрів України “Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки” від від 25 грудня 2015 р. № 1133, якими було змінено розмір плати та скорочені строки для проведення державної ресторації змін до відомостей про громадські формування, що мають статус юридичної особи, а саме:

13.04.2017

Докладніше...

До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи

Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на відповідність їх Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

10.02.2017

Докладніше...

ВИМОГИ ДО СТАТУТУ ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

27.10.2016

Докладніше...

Щодо реєстрації статутів територіальних громад

06 вересня 2016 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016р. № 553 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998р. № 1150.

07.09.2016

Докладніше...

Де можна зареєструвати громадські формування

   Громадські формування - структурні утворення політичних партій, громадські об’єднання, місцеві осередки громадського об’єднання із статусом юридичної особи, професійні спілки, їх об’єднання, організації профспілки, передбачені статутом профспілки та їх об’єднання, творчі спілки, місцеві осередки творчих спілок, організації роботодавців, їх об’єднання.

15.08.2016

Докладніше...

Проставлення апостиля на виписці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в Луганській області

    Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє, що для проставлення апостиля на виписці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань заявнику необхідно звернутись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області, який знаходиться за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22, каб. 211, тел.06452-4-22-16.

10.08.2016

Докладніше...

Порядок надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для проставлення апостилю на ній

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) – це документ в електронній формі, який формується та оновлюється за результатами проведення реєстраційних дій і містить відомості про юридичну особу або її відокремлений підрозділ, фізичну особу - підприємця (у тому числі про взяття на облік в органах державної статистики та державної фіскальної служби, видачу ліцензії та документів дозвільного характеру) або громадське формування, що не має статусу юридичної особи.

10.08.2016

Докладніше...

Порядок отримання копій документів з реєстраційної справи громадського формування

   Наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 року № 1657/5 був затверджений Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - Порядок), який встановлює умови, підстави та процедуру надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр), права та обов’язки суб’єктів, що є учасниками зазначеної процедури.

15.07.2016

Докладніше...