Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги у Євсузькій сільській раді Біловодського району Луганської області

05.10.2017

Відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз'яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів 04 жовтня 2017 року державним нотаріусом Біловодської ДНК Анохіним О.О. та головним спеціалістом відділу правової інформації та консультацій Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мельником О.В. було надано консультації з правових питань мешканцям сіл: Євсуг, Гончарове, Копані, Парневе, Привільне, Біловодського району Луганської області.

Під час зустрічі з селянами було надано п'ять консультації та роз'яснення чинного законодавства. Здебільшого громадяни звертались з питань реєстрації речових прав на земельні ділянки комунальної власності, надання нової земельної ділянки замість земельної ділянки, що використовується у військових потребах, порушення умов договору оренди землі та неможливості використання орендованої земельної ділянки за цільовим призначенням та з питання діяльності державної виконавчої служби.