Нормативно-правові засади діяльності відділу

Контактна інформація:

 

Юридична адреса: 93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова буд. 22, кабінет 303.

Телефон: (0645) 70-31-52

Електрона адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. lugjust.gov.ua

 

Відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Луганській області (далі - Відділ) є структурним підрозділом Головного територіального управління юстиції у Луганській області (далі - Головне територіальне управління юстиції), який в межах своїх повноважень забезпечує представництво інтересів в судах, здійснює експертне забезпечення правосуддя та міжнародне співробітництво.

 

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства юстиції України, іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

 

Відділ підпорядковується в своїй діяльності начальнику Головного територіального управління юстиції та його заступнику, який безпосередньо контролює діяльність Відділу відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Структура та штатний розпис Відділу затверджуються в установленому чинним законодавством порядку.

 

Основні завдання:

 

- участь в межах повноважень в реалізації державної правової політики;

 

- експертне забезпечення правосуддя;

 

- здійснення в межах повноважень представництва інтересів під час розгляду справ у судах України;

 

- здійснення в межах повноважень міжнародно-правового співробітництва.

 

 

 СКЛАД ВІДДІЛУ

  

ПІБ

Посада

Контактний телефон

Мозолєва

Віталія Олегівна

Начальник відділу

(0645) 70-31-52

Сідабрас

Олена Сергіївна

Головний спеціаліст відділу

(0645) 70-31-52

Буніна

Аліна Павлівна

Головний спеціаліст відділу

(0645) 70-31-52

Гуменюк

Дмитро

Володимирович

Головний спеціаліст відділу

(0645) 70-31-52

Савич

Михайло Юрійович

Провідний спеціаліст відділу

(0645) 70-31-52

Прахова

Юлія

Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу

(0645) 70-31-52

Роз’яснення Міністерства юстиції України щодо порядку витребування та отримання громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території України, документів про реєстрацію актів цивільного стану

   У зв’язку із чисельними зверненнями громадян, що проживають на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь, окремі райони, міста, селища і села Донецької та Луганської областей), щодо отримання від компетентних органів іноземних держав документів з питань реєстрації актів цивільного стану (витягів, повторних свідоцтв тощо), а також документів про освіту, трудовий стаж та інших документів, що стосуються особистих та майнових прав та інтересів громадян, Міністерство юстиції роз’яснює таке.

30.03.2016

Докладніше...