Відділ організаційної роботи, документування та контролю

 Положення про відділ

Контактна інформація:

Юридична адреса: 93400, м. Сєвєродонецьк, вул.Єгорова будинок 22, кабінет 308.

Телефон: (0645) 70-31-52

Електрона адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відділ організаційної роботи документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Луганській області (далі за текстом — Відділ) є структурним підрозділом Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

Основними завданнями відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Луганській області є: забезпечення чіткої організації діловодства у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області, підвідомчих установах юстиції; реєстрація документів та здійснення контролю за строками виконання у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області; надання практичної допомоги структурним підрозділам Головного територіального управління юстиції, підвідомчим установам юстиції з питань роботи зі зверненнями громадян, здійснення контролю, ведення діловодства; організація забезпечення доступу до публічної інформації в Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області та здійснення контролю за станом виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції.

 

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1. Встановлює єдиний порядок документування управлінської інформації і роботи з документами із застосуванням сучасних автоматизованих систем, здійснює методичне керівництво і контроль за дотриманням установленого порядку роботи з документами в структурних підрозділах управління.

2. Організовує роботу зі зверненнями громадян, зверненнями та дорученнями юридичних осіб, що надходять до Головного територіального управління юстиції у Луганській області, здійснює контроль за рівнем виконавської дисципліни працівниками управління.

3. Здійснює контроль за своєчасним розглядом та проходженням в управлінні доручень Президента України, Прем'єр-міністра України, рішень Кабінету Міністрів України, доручень Міністерства юстиції України, державних адміністрацій, інших органів, звернень, запитів народних депутатів України.

4. Здійснює організацію особистого прийому громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції. Здійснює контроль за дотриманням графіків особистого прийому громадян начальником, заступниками начальника, керівниками структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

5. Здійснює аналіз усних та письмових звернень громадян, звернень та запитів народних депутатів України, які надходять до Головного територіального управління юстиції у Луганській області та підвідомчих установ юстиції. Вивчає причини, що породжують обґрунтовані скарги громадян. Вносить пропозиції керівництву Головного територіального управління юстиції про притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у порушенні конституційних прав громадян на звернення та термінів виконання актів та доручень.

6. Формує комп’ютерну базу даних вхідних документів, картотеку контрольних доручень та звернень.

7.Організовує роботу управління з питань забезпечення доступу до публічної інформації.

8. Здійснює перевірки структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Луганській області та підвідомчих установ юстиції з питань роботи зі зверненнями громадян; зверненнями, запитами народних депутатів України; здійснення контролю за виконанням актів та доручень, ведення діловодства, роботи з архівом, забезпечення доступу до публічної інформації тощо.

9. На основі пропозицій структурних підрозділів готує основні напрямки діяльності Головного територіального управління юстиції у Луганській області, здійснює контроль за їх виконанням.

10. Організовує роботу експертної комісії Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

11. Організовує роботу архівного підрозділу Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

12. Проводить або бере участь у семінарських заняттях, оперативних нарадах, засіданнях колегії Головного територіального управління юстиції у Луганській області з питань роботи зі зверненнями громадян; зверненнями, запитами народних депутатів України; здійснення контролю за виконанням актів та доручень, ведення діловодства, забезпечення доступу до публічної інформації, роботи з архівом.

13. Надає практичну допомогу працівникам Головного територіального управління юстиції у Луганській області, підвідомчим установам юстиції з питань роботи зі зверненнями громадян; зверненнями, запитами народних депутатів України; здійснення контролю за виконанням актів та доручень, ведення діловодства, роботи з архівом, забезпечення доступу до публічної інформації.

14. Забезпечує своєчасне доведення до працівників Головного територіального управління юстиції у Луганській області, підвідомчих установ юстиції нових нормативних та законодавчих актів з питань роботи зі зверненнями громадян; зверненнями, запитами народних депутатів України; здійснення контролю за виконанням актів та доручень, ведення діловодства, роботи з архівом, забезпечення доступу до публічної інформації.

15. Організовує виготовлення, поновлення та забезпечення працівників Головного територіального управління юстиції у Луганській області телефонними довідниками, іншою друкованою продукцією для службового користування.

16. Готує проекти службових документів з питань, які належать до компетенції відділу організаційної роботи, документування та контролю.

17. Здійснює заходи щодо належного ведення діловодства в Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області, підвідомчих установах юстиції.

18. Розробляє інструкцію установи з діловодства та номенклатуру справ установи.

19. Здійснює реєстрацію та веде облік документів.

20. Організовує документообіг, формування справ, їх зберігання та підготовку до передачі особі, відповідальній за ведення архіву Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

21. Вживає заходів до зменшення обсягу службового листування в установі.

22. Проводить аналіз інформації про документообіг, необхідної для прийняття управлінських рішень.

23. Ініціює та бере участь в організації підвищення кваліфікації працівників установи з питань діловодства.

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ, ЯКІ РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДДІЛУ

Відділ у своїй роботі керується:

Конституцією України,

законами України («Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та іншими, що стосуються роботи відділу)

постановами Верховної Ради України,

актами Президента України та Кабінету Міністрів України,

Положенням про Міністерство юстиції України, наказами Міністерства юстиції України,

Положенням про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі,

Положенням про відділ організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

 

ПІБ

Посада

Контактний телефон

Електронна адреса

Мостепаненко Євгенія

Василівна

Начальник відділу

(0645)

70-31-52

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Міхєєва

Ріта

Вікторівна 

Головний

спеціаліст

(0645)

70-31-52

   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Лактіна Ольга Михайлівна

Заступник начальника відділу

(0645)

70-31-52

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Дичко Тетяна Миколаївна

Головний

спеціаліст

(0645)

70-31-52

   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вакансія

Головний

спеціаліст

(0645)

70-31-52

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Слюсарева

Тетяна

Володимирівна

Провідний документознавець

(0645)

70-31-52

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Ржемовська

Марина

Сергіївна

 

Провідний документознавець

 

(0645)

4-24-93

 

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.