Проведення щорічного конкурсу "Молодий правник року"

Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань, адвокатів, науковців організовується всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий правник року» (далі- Конкурс) за результатами 2016 року.

22.08.2017

Докладніше...

П'ятий день тижня правових знань

Безоплатна первинна правова допомога – вид державної гарантії, що полягає в забезпеченні доступу до правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Отримати таку допомогу має право кожен

 

 

17.03.2017

Докладніше...

Четвертий день тижня правових знань

 

     16 березня 2017 року головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Луганській області на базі гуртожитку Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму була проведена година спілкування зі студентами 1-3- курсів на тему “Соціальні реформи в Україні і моє майбутнє (за і проти проведення пенсійної реформи як вимога вступу до ЄС)”.

 

16.03.2017

Докладніше...

Третій день тижня правових знань

         15 березня 2017 року під керівництвом працівників Сєвєродонецької бібліотеки для юнацтва ім. Й. Б. Курлата учні старших класів середньої загальноосвітньої школи № 10 здійснили екскурсію під гаслом “Ми маємо право на шлюб” до Сєвєродонецького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області, в ході якого були ознайомлені з загальними засадами діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану та зі змінами у сімейному законодавстві України.

 

15.03.2017

Докладніше...

Другий день тижня правових знань

   З нагоди проведення у Луганській області тижня правових знань 14 березня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області було проведено «День відкритих дверей» для студентів Вищого професійно училища № 24 м. Сєвєродонецька з метою роз'яснення діяльності цієї установи.

15.03.2017

Докладніше...

Юридична година з внутрішньо переміщеними особами на базі Сєвєродонецького міського центру зайнятості

   14 березня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Луганській області спільно з працівниками Сєвєродонецького міського центру зайнятості та представниками Норвезьської ради у справах біженців була проведена юридична година для внутрішньо переміщених осіб щодо підстав для звернення та порядку подання заяви до Європейського суду з прав людини та роз'яснення Закону України “Про безоплатну правову допомогу”.

14.03.2017

Докладніше...