Відповідальні за організацію доступу до публічної інформації

У Головному територному управлінні юстиції у Луганській області відповідальним за організацію доступу до публічної інформації визначено відділ організаційної роботи, документування та контролю. Контактний телефон (0652) 4-24-93.

 

Обов‘язки щодо оприлюднення публічної інформації у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області покладено на посадових осіб структурних підрозділів згідно наказу.

 

Контакнтий телефон (06452) 4-24-93.

Інформація про розташування місць, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки установи

Необхідні запитувачам форми і бланки для отримання адміністративних послуг, подання запитів на отримання публічної інформації у Головному територіальному  управлінні юстиції у Луганській області надаються в кабінеті 408 на 4 поверсі будівлі, у якому розташоване управління (Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул.. Єгорова, буд. 22).

Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

Громадський контроль за забезпеченням розпорядниками інформації доступу до публічної інформації здійснюється депутатами місцевих рад, громадськими організаціями, громадськими радами, громадянами особисто шляхом проведення відповідних громадських слухань, громадської експертизи тощо.