Подати звернення до Головного територіального управління юстиції у Луганській області

Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
Електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

1. Письмове звернення та особистий прийом

Поштова адреса: 93400 м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 22

Розклад роботи: пн.-чт. з 8:00 до 17:00, пт – з 8:00 до 15:45

Обідня перерва з 12:00 до 12:45

Довідкова інформація: З метою реалізації конституційного права громадян на звернення, належної організації та вдосконалення діяльності органів юстиції Луганської області керівництвом Головного територіального управління юстиції у Луганській області систематично проводиться особистий прийом громадян.

Графіки особистого прийому опубліковані на офіційному веб-сайті управління 

http://lugjust.gov.ua у рубриці “Прийом громадян” (перейти за посиланням

http://lugjust.gov.ua/files/Obshiy/2017/графік%20керівництва.pdf,

http://lugjust.gov.ua/files/Obshiy/2017/Графіки%20прийому%20посадовими%20особами%20ГТУЮ.pdf). Вичерпну інформацію про всі питання, пов'язані з проведенням особистого прийому в Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області можна також отримати за телефоном (06452) 4-24-93, (0645) 70-31-52.

2. Електронне звернення

Електронна адреса Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Довідкова інформація: Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє, що згідно з ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” громадяни мають право надіслати письмове звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

При подачі електронного звернення, громадянам слід звернути увагу на вимоги п. 4 розділу ІІ Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України, його територіальних органах, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери його управління, який набрав чинності 17 березня 2017 року, якими встановлено, що в електронному зверненні має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, обов'язково повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Електронне звернення приймається на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

3. Телефонні лінії

(06452)4-24-93 “гаряча” лінія

(06452)4-24-93 “лінія довіри”

Довідкова інформація: Для оперативного вирішення питань з основних напрямків діяльності органів юстиції, керівництвом та працівниками Головного територіального управління юстиції у Луганській області постійно проводиться пряма “гаряча” телефонна лінія. Функціонує також “лінія довіри”, яка створена з метою виявлення правопорушень в органах юстиції Луганської області, попередження вчинення корупційних діянь з боку працівників органів юстиції. Графіки роботи телефонних ліній (перейти за посиланням

http://lugjust.gov.ua/index.php/zvernennya-gromadyan/5492-grafik-garyachoji-telefonnoji-liniji-z-nachalnikom-zastupnikami-nachalnika, та http://lugjust.gov.ua/index.php/zvernennya-gromadyan/5492-grafik-garyachoji-telefonnoji-liniji-z-nachalnikom-zastupnikami-nachalnika)